.

.

New
10pcs 10W Жолта Светлина Интегрирани Висока моќност LED светилки 588-590nm 900mA 6.0-7.0 V 600-800LM 32*32mil EPILEDS Чип Бесплатен превозот

10pcs 10W Жолта Светлина Интегрирани Висока моќност LED светилки 588-590nm 900mA 6.0-7.0 V 600-800LM 32*32mil EPILEDS Чип Бесплатен

DEN 864.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.


Слики :
Плаќање
1. и ние ќе го прават истото за вас.
Превозот
1. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. 2 години Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage).едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Испраќање и Наплата
1. Минимизирање На Драстична Промена На Климата
5. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден . Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Форми : Tetragonum
4. Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа . Инстант почеток, без светкави
8. Работна Температура : -20 centigrade до 60 centigrade
12. Моќност : 10 W
6. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.Превозот начин стигнат до најголемиот број на земји во рок од 25 до 39 дена или повеќе за време на сезона .Ако ние ги испратите вашите парцела со express, Следење на информации ќе бидат испратени до вас по превозот, пристигнуваат во рок од 7 работни дена.

Детали

Емитуваат Боја:
Жолта
Wattage:
10w
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Број на LED Чип:
9 компјутери
Бренд Име:
OUMURUI
Зрак Агол(°):
120°
Напон:
6-7V
Просечен Живот (часот):
50000
Повод:
Плоштад
сертификација:
CCC
Моќ Толеранција:
Други
Должина:
29mm
LED Чип Бренд:
Битие
Обликот:
Tetragonum
База Тип:
Никој
Чип Големина:
EPILEDS 32*32mil
Емитуваат Боја:
Жолта
Свеж

Избор на клиенти