.

.

New
Бесплатен превозот 5pcs/многу висок квалитет 5050 AC/DC12V 6W G4 светилки,предводена кристал на светлина G4

Бесплатен превозот 5pcs/многу висок квалитет 5050 AC/DC12V 6W G4 светилки,предводена кристал на светлина G4

DEN 906.00
DEN 1132.80

Стока
Достапно.


1.Тип на производ : Г4-34 SMD
2.Влезен Напон : AC/DC12 V
3.Моќ Дисипација : 6.2 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 600-750 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : G4(p=4mm)
7.Led боја : Црвена/Жолта боја/Бела/Сино/Топло бела/Зелена одберете
8.Димензија : Φ20x30.0mm
9.Тежина : 10g
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
34 компјутери
LED Чип Модел:
SMD5050
Зрак Агол(°):
360°
Напон:
12V
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
Свеж

Избор на клиенти