.

.

New
Висок квалитет 12/24VAC/DC T20-3156 Автомобил Led Задни Светилка,3156 Пак Сигнал,Авто 3156 Led Обратна Светилки бесплатен превозот 20pcs/многу

Висок квалитет 12/24VAC/DC T20-3156 Автомобил Led Задни Светилка,3156 Пак Сигнал,Авто 3156 Led Обратна Светилки бесплатен превозот

DEN 2995.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.


1. Тип на производ : 3156-21 SMD-HP
2 .Влезен Напон : од 12/24 VAC/DC
3. Моќ Дисипација : 10 W Max
4. Led Type : 2835
5. Led Количина : 21pcs
6. Прозрачна Флукс(lm) : 800-1000 LM
7. Зрак Агол : 360 степени
8. LED Боја : Жолта(портокал ),Црвена, Бела ,Топло бела.
9. Светилки носителот : T20 - 3156
Забелешка : Ако треба други светилка сопственикот или многу ве молиме контактирајте со сервисот.
10. illuminant димензија : Φ18.3x38mm Вкупна должина : 65mm
11. Тежина : 17g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
10w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
100000
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел:
2835
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
HCLi
Напон:
12/24V
Број на LED Чип:
21 компјутери
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
3156
Свеж

Избор на клиенти