.

.

New
Бесплатен превозот 25pcs/картон T5 интегрирани led цевка ,0.6 m ,0.9 m,1.2 m led цевка светлина ,лесна цевка замени флуоресцентна цевка

Бесплатен превозот 25pcs/картон T5 интегрирани led цевка ,0.6 m ,0.9 m,1.2 m led цевка светлина ,лесна цевка замени флуоресцентна

DEN 8100.00

Стока
Достапно.


Модел LTL-T5-ВО Име LED Интегрирани T5 цевка
Должина 60/90/120cm Моќност 10 W/14 W/18 W
LED 48/72/96 Компјутери 2835 LED Текст 100-265 Vac
CRI 80 УПТ 3000-3500 K(ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА) 6000-6500 K(W)
На Лесна конекција -1.2 m не повеќе од 4pcs ,0.9 m не повеќе од 5pcs ,0.6 m не повеќе од 6pcs во линија

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
60cm, 90cm, 120cm
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Сводот
База Тип:
T5
Должина:
0.6m
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000H
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Напон:
90-260Vac
Моќ Толеранција:
5%
моќност:
10W/600mm ,14W/900mm ,18W/1200mm
УПТ:
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА(3000-3500K),W(6000-6500K)
На текст:
100-265Vac
CRI:
80
Напон:
90-260V
Свеж

Избор на клиенти