.

.

New
YANGMIN Бесплатен Превозот Топла Продажба 90cm 3 стапки T8 ПРЕДВОДЕНА Цевка Тела поддршка на флуоресцентна светилка заградата 60pcs/многу

YANGMIN Бесплатен Превозот Топла Продажба 90cm 3 стапки T8 ПРЕДВОДЕНА Цевка Тела поддршка на флуоресцентна светилка заградата

DEN 10300.80

Стока
Достапно.


Напомена : Почитувани клиенти, ве молиме изберете жици режим на тела :
A. Двојно-заврши жици. (Една страна, L, една страна, Ј.)
Б. Еден-заврши wirng. (Л и Н се на текст, од една страна)

Детали

Емитуваат Боја:
Двојно заврши ожичување, Сингл заврши wirng
Wattage:
900mm 3 feet
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
0.9m
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
YANGMIN
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
900MM
Свеж

Избор на клиенти