.

.

New
5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Опис : 5 W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 85-265 V Тип : LED ПИР Свет Сијалица Конектор : E27 Wattage : 5 W Напон : AC85-265 V Боја : Sliver светла Боја : Бело(6000-6500k) / Топло Бела(3000-3200k) Светлосен Извор : SMD 5730 LED Кол : 36 Lumens(Lm) : 3600 Lm Зрак Агол : 180 Степен Откривање Спектар : ≤ 5m Откривање Агол : околу 120 степен Димензија : 111mm x 58mm Сертификација : CE & Ro HS температурата на Телото :
Функција :
Авто ПИР движење откривање на светлината/исклучување
Висока чувствителност, со голема светлина и ниска потрошувачка
Погоден за коридор, пат, скалило, градина, двор, итн

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
5w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
Напон:
AC85-265V
сертификација:
RoHS,CE
Повод:
Спална соба
LED Чип Модел:
5730
Бренд Име:
jiguoor
Просечен Живот (часот):
#
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
E27
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Обликот:
Свет
Моќ Толеранција:
#
Должина:
#
LED Чип Бренд:
#
Свеж

Избор на клиенти