.

.

New
GreenEye Магнетни Површината Монтирани Led Светло Одбор Таванот Светилка Замена 220V 12W 16W 24W вградна светилка Додаток Панел на Вниманието

GreenEye Магнетни Површината Монтирани Led Светло Одбор Таванот Светилка Замена 220V 12W 16W 24W вградна светилка Додаток Панел

DEN 101.00
DEN 159.84

Стока
Достапно.


Таванот Светла Замена LED Одбор !
Инсталирајте : Лесно, Магнетни Површината Монтирани.
Спецификација :
Напон : 220 V (AC 185 V~240 V Моќ Снабдување Внатре)
Ефикасност : >95%
Wattage : 12w 16w 20w 24w
Форми : Октопод Круг
LED Чип : SMD 5730
Број На Чипови : 12w : 24pcs / 16w : 32pcs / 20w : 40pcs / 24 W : 48pcs
Боја Температура : (ЧИСТА Бела)6000-6500 K
Прозрачна : 12w : 900 LM / 16w : 1200 LM / 20w : 1500 LM / 24w : 1800 LM
Green Eye Магнетни Површината Монтирани Led Светло Одбор Таванот Светилка Замена 220 V 12 W 16 W 24 W вградна светилка Додаток Панел на Вниманието

Детали

Емитуваат Боја:
Ладно Бела
Wattage:
4set 12w 220v, 4set 16w 220v, 4set 20w 220v, 4set 24w 220v, 1set 12w 220v, 1set 16w 220v, 1set 20w 220v, 1set 24w 220v
Бренд Име:
Зелени Очи
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
База Тип:
Оптоварување
Зрак Агол(°):
120°
Број на LED Чип:
40 компјутери
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000 часа
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
Напон:
220v
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Модел:
SMD5730
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
Зелени Очи
Должина:
7~12Inch/18.5~30cm
Тип На Објект:
таванот светла
Осветлување Област:
>30square метри
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Точка име :
таванот светлина замена
Wattage:
12w 16w 20w 24w
Прозрачна:
12w
Температура На Боја:
Чиста бела
Luminaria:
lamparas де techo
Име на производ:
таванот светла одбор
led светло одбор:
LED го Замени светлина одбор
Свеж

Избор на клиенти