.

.

New
YNL 2017 Нови R7S LED Сијалица 6w 9w 12w SMD 2835 Lampada LED светилка 78mm 118mm 135mm AC напон 220V 240V го Замени Халоген Светилка Bombillas

YNL 2017 Нови R7S LED Сијалица 6w 9w 12w SMD 2835 Lampada LED светилка 78mm 118mm 135mm AC напон 220V 240V го Замени Халоген

DEN 129.00
DEN 198.72

Стока
Достапно.

НОВИОТ ОБЈЕКТ СЕ ПРЕПОРАЧУВА
добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби за вас да се има добар шопинг патување!

Детали

Wattage:
6w 78mm 220v, 9w 118mm 220v, 12w 135mm 220v
боја:
Ладна Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
YNL
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
База Тип:
R7S
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Повод:
Градина
Просечен Живот (часот):
30000
Зрак Агол(°):
360°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
2835
Напон:
AC220V-240V
Моќ Толеранција:
3%
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Должина:
78mm 118mm 135mm
Производот:
led светилка
Модел:
R7S
Напон:
AC220-240V
Led чипови:
2835
Прозрачна Флукс:
450-1000Lm
кодот:
lampada led сијалица
Должина:
78mm 118mm 135mm
Вати:
6w 9w 12w
боја:
Ладно Топло Бела
Име:
YNL
Свеж

Избор на клиенти