.

.

New
2 1156 1210 BA15S 68 СМД 3528 LED Топло Бела Опашка Вклучите Стоп за Паркирање на Светлината Светилка

2 1156 1210 BA15S 68 СМД 3528 LED Топло Бела Опашка Вклучите Стоп за Паркирање на Светлината Светилка

DEN 131.04

Стока
Достапно.

Замислете свет без светла. Тешко да се во право? Причина во светот без светло, дури и таа слика во вашиот ум ќе биде темно право сега. Да, светлата се многу важни во нашите животи. Тоа е светлина, овој од почетокот на Времето. Neanderthal човек, се плаши да се осмелам надвор од својата пештера во текот на ноќта поради страв од mons Imagine свет без светла. Тешко да се во право?
Причина во светот без светло, дури и таа слика во вашиот ум ќе биде темно право сега.
Да, светлата се многу важни во нашите животи.
Тоа е светлина, овој од почетокот на Времето.
Neanderthal човек, се плаши да се осмелам надвор од својата пештера во текот на ноќта поради страв од mons
Боја : Топло бела
LED количина : 68 3528 SMD Led диоди
пакет содржина : - 2 x Автомобил LED светла
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Бренд Име:
GX.Diffuser
Тип На Објект:
LED Светилки
Свеж

Избор на клиенти