.

.

New
Бесплатен превозот Топла продажба!!! 2x7W 2x10W 2x15W КОЧАН LED вградна светилка AC110V/240V Кул/Топло Бела CE&ROHS КОЧАН LED светлото на рефлекторите таванот

Бесплатен превозот Топла продажба!!! 2x7W 2x10W 2x15W КОЧАН LED вградна светилка AC110V/240V Кул/Топло Бела CE&ROHS КОЧАН LED

DEN 8722.00
DEN 11040.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да фотографии како доказ и одбивање на парцела, тогаш дајте ни повратни информации преку испраќање на еден цел порака, ние ќе го препрати или да ви даде целосна наплата. Најефикасен начин да се справи со квалитетот прашање е да се јавите на продавачот за решение. Па ве молиме почекајте трпеливо и не почне спор пред купувачот заштита истече времето. Општо земено, ние ќе ви ја испорача вашата парцела без понатамошна комуникација; сепак, понекогаш ние треба да се провери со вас за спецификација на производот што го наредил пред испорака, исто така, ако пратката пристигнува но вие не сте достапни или со мобилен или фиксен, на парцела веројатно ќе се врати на продавачот или да се изгуби.9
Моќ Ефикасност : >85%
Систем Потрошувачка : 14 W 20 W 30 W
LED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
LED Количина : 2 парчиња
Зрак Агол : 60°
Прозрачна : 95lm/W
Големина : L178mm*W92mm (2 X7 W)
Топла големина : L155mm*W70mm
Големина : L225mm*W120mm(2 X10 W)
Топла големина : L195mm*W90mm
Големина : L275mm*W140mm(2 X15 W)
Топла големина : L250mm*W115mm
Температура на бојата : ладно : 5500k-6000k,топло бела : 2700k-3200k,
CRI : Ра>85
Работниот Животен век : 50000 часа
Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
2x7w, 2x10w, 2x15w
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Зрак Агол(°):
30°
сертификација:
CE,RoHS
Број на LED Чип:
2 компјутери
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
AC85V TO 265V
LED Чип Бренд:
Кри
Обликот:
Бар
Бренд Име:
GSKGYXGS
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
3%
LED Чип Модел:
3020
База Тип:
линија
Должина:
L
Свеж

Избор на клиенти