.

.

New
5pcs DC12V MR16 3W RGB LED Светлина, Крушка Светилка на Вниманието 16 бои се менува со Далечински Управувач Бесплатен превозот

5pcs DC12V MR16 3W RGB LED Светлина, Крушка Светилка на Вниманието 16 бои се менува со Далечински Управувач Бесплатен превозот

DEN 1310.00
DEN 1658.88

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Враќање
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Испорака
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Гаранција
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.000 часа
Сијалица, големина : 75x50mm (Lx D)
Сијалица тежина : 60g
Далечинска контрола на телесната тежина : 20g
Објектот Вклучува :
1 x RGB LED Сијалица
1 x Далечинска Контрола
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Jiawen
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Кри
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
MR16
Обликот:
Annular
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
сертификација:
CCC,CE,FCC
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
1 buc
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
0.06
Напон:
12V
Свеж

Избор на клиенти