.

.

New
Водоотпорен бои промена контролира со далечински ЈП Пластични Отворено LED Камен за осветлување

Водоотпорен бои промена контролира со далечински ЈП Пластични Отворено LED Камен за осветлување

DEN 3350.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел
Детали За Производот
Реден Број : VC-L4029 led светла водоотпорен камен.
Големина : dia40*H29cm/ dia15.8*H11.5 инчи.
Полначот : 100-240 V, 50/60 Hz. со различни приклучок за сите земји.
Пакување : светилка, полнач, далечински управувач, индукција плоча, прирачник.
Нашата Карактеристики
100% водоотпорни, УВ-доказ за Божиќ светлина декорација светилка.
Се користи за надворешна употреба, swlipping базен, градина, дома, хотел, партија, бар итн.
RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.
Полнење 6 часа, работната 8-12 часа.
Големина : dia40*H29 cm.
За Превозот
1. Превозот цена на веб страната е само за ЕМС .
2. Имаме превозот за : Fed Ex / DHL / EMS / ТНТ / ПРОЗОРЦИ и др
3. Превозот време Обично 7-10 дена се прима.
4. Добредојдовте да контактирате со нас за испорака детали.
Информации За Контакт
Vcan Фабрика
Како Да Се Наплатат
Апликација За Слики
Remotre Контрола
За Пакување
Повеќе Модерната LED Светилки
CE&ROHS Сертификати

Детали

Емитуваат Боја:
RGBW 16 бои
Wattage:
rechargeable
Поддршка Dimmer:
Yes
боја:
Водоотпорен
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
УЛ,CE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Должина:
0.28m
Повод:
Градина
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
50000
Број на LED Чип:
10 Компјутери
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Температура На Боја:
>7000K
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Бренд Име:
Vken Lait
Напон:
110-240V
База Тип:
led камен светлина
Обликот:
led камен светлина
Напон:
100-240V 50/60Hz for all countries
боја:
RGB 16 бои
Водоотпорен:
100%, IP64
Батеријата:
литиум батерија
Wattage:
3w
Големина:
dia40*H24cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти