.

.

New
20pcs AC 90-240V GU10 3W RGB LED Место Светло Светилка на Вниманието 16 бои се менува со Далечински Управувач Бесплатен превозот

20pcs AC 90-240V GU10 3W RGB LED Место Светло Светилка на Вниманието 16 бои се менува со Далечински Управувач Бесплатен превозот

DEN 4041.00
DEN 5114.88

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.000 часа
Сијалица, големина : 75x50mm (Lx D)
Сијалица тежина : 60g
Далечинска контрола на телесната тежина : 20g
Објектот Вклучува :
1 x RGB LED Сијалица
1 x Далечинска Контрола
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Враќање
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Светлината тип : LED
LED количина : 1 парче
База тип : gu10
Светла боја : Црвена, Зелена, Сина, Бела, Портокалова и така натаму (вкупно 16 бои)
Текст : AC 90-240 V
Потрошувачка : 3 W
Далечински управувач батерија : 1 x CR2025 копчето мобилен батеријата (батерија, не се вклучени)
Сместување : Висока Јачина Алуминиум)
Животен Век : >50.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Jiawen
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Кри
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
GU10
Обликот:
Annular
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE,FCC
Број на LED Чип:
1 buc
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
0.05
Свеж

Избор на клиенти