.

.

New
Бесплатен превозот 50pcs/многу висок квалитет T8 2feet 600mm 10w SMD2835 G13 1000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

Бесплатен превозот 50pcs/многу висок квалитет T8 2feet 600mm 10w SMD2835 G13 1000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

DEN 21252.00

Стока
Достапно.


Испорака
1. Време На Испорака :
Наплата
1.
Најниска цена во целата веб!!! Ние сме директни професионални manufactory во Guangdong Кина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ви благодариме !!!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.000 часови
18) Сертификат : CE, Ro HS
20) Гаранција : 2 Години
21) PC Покритие : Матирано, Транспарентен капак. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Бесплатен превозот 50pcs/многу висок квалитет T8 600mm 10w SMD2835 G13 1000lm 85-265 V топло бела/кул бело led цевка светлина
Ве молиме да ни кажете што ги покрие случај да сакате,Транспарентен капак или Матирано маска,благодарение(default ви испрати Транспарентен капак)
Карактеристики на производот :
1) Должина : 600mm (4 метри)
2) Потрошувачка на Енергија : 10 W
3) Светлина Ефикасност : 100 lm/W
4) Влезен Напон : 85-265 V AC
5) Светлосен Flux1000lm
6) Светлосен Извор : SMD 2835
7) Led кол : 60 PCS
8) Емитуваат Боја : Топло бела(3000-3500 K);Бело (6000-6500 K)
9) Карактеристики : Superbright 1000lm+Лесно да се инсталира
10) Зрак Агол : 120 Степен Зрак Агол
11) Амбиентниот Tempearture : (-20)~(+50)
12) Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra
13) Светлината го Разреши : 1% по 5000h
14) IP Код : IP50 /(внатрешна употреба)
15) Материјал : Алуминиумски+PC
16) Единечна Нето Тежина : 300g
17) животниот век : 50.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
WOXOYOZO
Напон:
85-265V
База Тип:
G13
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Должина:
0.6m
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Свеж

Избор на клиенти