.

.

New
20W Кул Бело 6000k-6500k Топло Бела 3000k-3500k SMD LED Светлина, Крушка Светилка Делови + DC 12~24V LED Драјвер

20W Кул Бело 6000k-6500k Топло Бела 3000k-3500k SMD LED Светлина, Крушка Светилка Делови + DC 12~24V LED Драјвер

DEN 316.32

Стока
Достапно.

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 27-35 V, но сега печатени 26-38 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 1-5 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.
Превозот Вниманието :
АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете e-mail во 30 до 40 дена.
Благодарам многу за разбирање!
20 W Кул Бело 6000k-6500k Топло Бела 3000k-3500k SMD LED Светлина, Крушка Светилка Делови + DC 12~24 V LED Драјвер
Референца Димензија

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
20W
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
ly&oy'star
Број на LED Чип:
20 компјутери
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
32V
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
51.5mm
Обликот:
Плоштад
База Тип:
кабел
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вати:
20W
20W Топло Бела:
3000K-3500K
Функција:
DC 20w напојување+20w led чип дел
20w Кул/Чиста Бела:
6000k-6500k
Чип големина:
30mil
Свеж

Избор на клиенти