.

.

New
IP65 лед Ѕид за миење Светлина светилка за отворен водоотпорен Пејзаж светлина пејзаж светлина Warmwhite/Бела/RGB

IP65 лед Ѕид за миење Светлина светилка за отворен водоотпорен Пејзаж светлина пејзаж светлина Warmwhite/Бела/RGB

DEN 21888.00
DEN 23284.80

Стока
Достапно.


Забелешки :
1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex/DHL//UPS/EMS да ја испратите вашата нарачка
2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни Трошоци
Карактеристики :
Име на производ : LED Ѕид за Миење Светилка
LED Emitter Моќ : 36 W (9 W,12 W,18 W,24 W Опционално)
Прозрачна Флукс : 3500-3600 LM
Димензија : 1000 MM*65 MM*70 MM
CRI : 80
Фактор на моќ : 0.9
Работа Напон : 110~240 V
Температура : -30 до 50
Живот : 30000-50000 H
Боја temp : топло бела : 2800-3200 K; чиста бела : 6000-6300 K
Зрак агол : 120
Материјал : Al,стакло

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
36w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
2G11
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Должина:
1m
Бренд Име:
Fanlive
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
LED Чип Модел:
SMD3528
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Напон:
110-240V
Тип:
led ѕид за миење
моќност:
36w
LED чип:
смд 3528
Повод:
Плоштад
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Напон:
110-240V
Зрак Агол():
360
Број на LED Чип:
Други
Должина:
1m
Свеж

Избор на клиенти