.

.

New
Нагласи 25SMD1210 ЛЕР заштеда на енергија светилки вклучен G4 Кристал на Светлина Лустерот Таванот

Нагласи 25SMD1210 ЛЕР заштеда на енергија светилки вклучен G4 Кристал на Светлина Лустерот Таванот

DEN 108.00
DEN 157.44

Стока
Достапно.


Нагласи 25 SMD1210 ЛЕР заштеда на енергија светилки вклучен G4 Кристал на Светлина Лустерот Таванот
Спецификација На Производот
Име На Производ : G4
Номинална напон : 10-30 V
Фрекфенција : 50 / 60 Hz
Номинална Моќност : 2.4 W
Светлината агол : 120 степени
Температура На Бојата : Белата ( 6000-6500)
Топло Бела ( 2700-3500)
Чип Бренд : EPISTAR
Материјал : Алуминиум Прецизност Aerospace
Затемнување : Никој
гаранција : 2 години
Апликации : дом , трговски центри, хотели, канцеларија
Другите=2.7 W

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
Other
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Tightsen-Home
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
Обликот:
Бар
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Број на LED Чип:
25 компјутери
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
25*10mm
Чип модел:
1210smd
Свеж

Избор на клиенти