.

.

New
Бесплатен превозот 50pcs/многу висок квалитет T8 4feet 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

Бесплатен превозот 50pcs/многу висок квалитет T8 4feet 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

DEN 30360.00

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ви благодариме !!!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Испорака
1.
Бесплатен превозот 50pcs/многу висок квалитет T8 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85-265 V топло бела/кул бело led цевка светлина
Ве молиме да ни кажете што ги покрие случај да сакате,Транспарентен капак или Матирано маска,благодарение(default ви испрати Транспарентен капак)
Карактеристики на производот :
1) Должина : 1200mm (4 метри)
2) Потрошувачка на Енергија : 20 W
3) Светлина Ефикасност : 100 lm/W
4) Влезен Напон : 85-265 V AC
5) Светлосен Flux2000lm
6) Светлосен Извор : SMD 2835
7) Led кол : 120 PCS
8) Емитуваат Боја : Топло бела(3000-3500 K);Бело (6000-6500 K)
9) Карактеристики : Superbright 1000lm+Лесно да се инсталира
10) Зрак Агол : 120 Степен Зрак Агол
11) Амбиентниот Tempearture : (-20)~(+50)
12) Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra
13) Светлината го Разреши : 1% по 5000h
14) IP Код : IP50 /(внатрешна употреба)
15) Материјал : Алуминиумски+PC
16) Единечна Нето Тежина : 600g
17) животниот век : 50. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Инсталации дијаграм за ЛЕР цевка светлина.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
Other
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
WOXOYOZO
Должина:
1.2m
База Тип:
G13
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Напон:
90-260V
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Свеж

Избор на клиенти