.

.

New
10pcs/многу Fedex DHL плоштадот поплава отворено 18W LED Ѕид за Миење пејзаж светлина миење Светилка 110v 120v 220v 230v 240v

10pcs/многу Fedex DHL плоштадот поплава отворено 18W LED Ѕид за Миење пејзаж светлина миење Светилка 110v 120v 220v 230v 240v

DEN 17150.00
DEN 18244.80

Стока
Достапно.


10pcs/многу Висока моќност 1000mm*46*46mm AC110-240 V IP65 Водоотпорен RGB 18 W LED Ѕид за Миење Светла Floodlight Отворено светилка
Забелешки :
1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex/DHL//UPS/EMS да ја испратите вашата нарачка
2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни Трошоци
Карактеристики :
Име на производ : LED Ѕид за Миење Светилка
LED Emitter Моќност : 18 W (Другите 9w,12w,24w,36w имаат во продавница)
Прозрачна Флукс : 1800-1980 LM
Димензија : 1000 MM*46 MM*46 MM
CRI : 80
Фактор на моќ : 0.9
Работа Напон : 110v~240 V
Температура : -30 до 50
Живот : 30000-50000 H
Боја temp : топло бела : 2800-3200 K; чиста бела : 6000-6300 K
Зрак агол : 120
Материјал : Al,стакло

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
18w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Fanlive
Зрак Агол(°):
180°
Должина:
1m
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
5000
База Тип:
2G11
Обликот:
Бар
Напон:
110-240V
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
1 buc
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Цевка
Тип:
led ѕид wahser
моќност:
18W
LED чип:
смд 3528
Повод:
дневна соба
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Напон:
110-240V
Зрак Агол():
360
Број на LED Чип:
Други
Должина:
1m
Свеж

Избор на клиенти