.

.

New
8pcs LED G9 12V 3W КОЧАН 240lm Бела LED Светилка Сијалица G9 За Дома Осветлување Бесплатен Превозот

8pcs LED G9 12V 3W КОЧАН 240lm Бела LED Светилка Сијалица G9 За Дома Осветлување Бесплатен Превозот

DEN 819.00
DEN 986.88

Стока
Достапно.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Спецификации Сијалица База G9 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло бела/Бела Wattage (W) 3 Wattage Опсег (W) 3 LED Тип Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА LED Кол 1 Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 250 Температура на Бојата (К) 3000 K-6000k Живот (h) >15000 Зрак Агол 60° Димензија(cm) 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.56 /многу
парчиња / многу
10pcs LED G9 220 V 3 W КОЧАН 240lm Топло Бела/Бела LED Светилка Сијалица G9 За Дома Осветлување Бесплатен Превозот САД$ 31.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.56 /многу
парчиња / многу
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси.56 /многу
парчиња / многу
6pcs LED G9 220 V 3 W 27*SMD5050 Топло Бела/Бела LED Пченка Светилки Сијалица G9 220 V За Дома Осветлување Бесплатен Превозот САД$ 20.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
IWHD
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G9
Обликот:
Бар
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC,ГШ
Број на LED Чип:
1 buc
Температура На Боја:
>7000K
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
5cm
Свеж

Избор на клиенти