.

.

New
Висок квалитет 6V 1W led BA9S светлина ,6.3 v BA9S led сијалица, BA9S led Инструмент Светла бесплатен превозот 4pcs/многу

Висок квалитет 6V 1W led BA9S светлина ,6.3 v BA9S led сијалица, BA9S led Инструмент Светла бесплатен превозот 4pcs/многу

DEN 292.00
DEN 364.80

Стока
Достапно.


1.Тип на производ : BA9 S-1 LED
2.Влезен Напон : 6-6.3 Vdc
3.Моќ Дисипација : 1 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 60-80 LM
5.Зрак Агол : 120 степен
6.Светилки носителот : BA9 S
7.Led боја : бела,сина
7.Димензија : Φ12x25mm
8.Тежина : 2.3 g
9.Оперативен Температура : -40~85 C
10.Сертификати : ROHS , CE

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Бела
Wattage:
1w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Напон:
DC6V
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Зрак Агол(°):
120°
База Тип:
BA9S
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
Свеж

Избор на клиенти