.

.

New
5pcs G9 2835 75LED 6W Светилка пченка led Пченка Светилки предводена Крушка Светилка со Висока Моќност 360 степени го Замени Халоген Светилка на Вниманието светилка 220V

5pcs G9 2835 75LED 6W Светилка пченка led Пченка Светилки предводена Крушка Светилка со Висока Моќност 360 степени го Замени

DEN 840.96

Стока
Достапно.

Опис : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела/Кул бело Боја Температура : 2800-3200 K/5500-6500 K Напон : 220 V Wattage : 6 W LED Чип Модел : SMD 2835 LED Количина : 75 LED завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G9 Осветлување Агол : 360 Димензија : 6*1.8 (должина X дијаметар)(Не содржи база)
Дознај Повеќе За Овој Производ 1. Ве молиме потврдете го на напон во прв план. Ако напонот на некој производ е 220 V, тогаш мора да се користи професионална ДОВЕДЕ напон конвертор.
2. Ве молиме проверете ги спецификациите на производот внимателно пред да нарачате да се осигура соодветно одговара.
3. Не расклопување било светилки со себе.
4. Бидете сигурни да го намали исклучете пред почетокот на инсталација за да се избегне лична повреда.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
30000
Зрак Агол(°):
360°
Повод:
Спална соба
LED Чип Бренд:
Кри
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
База Тип:
G9
Бренд Име:
BEEFORO
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Модел:
2835
Напон:
220V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
6cm
Volt:
220 Volts
Тип d'ampoule:
LED
Puissance:
6W
Применливи прилики:
автомобил/livingroom/спална соба/градина
Производител :
Шенжен Кина
сијалица база:
G9
Свеж

Избор на клиенти