.

.

New
1pcs Интегрирани LED Светилки Цевки T8 2ft 10W T8 Лер Цевка 48LEDs SMD2835 Супер Светло 1000lm Led Флуоресцентни Светла AC85-265V CE

1pcs Интегрирани LED Светилки Цевки T8 2ft 10W T8 Лер Цевка 48LEDs SMD2835 Супер Светло 1000lm Led Флуоресцентни Светла AC85-265V

DEN 358.00
DEN 503.52

Стока
Достапно.


Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст.
лер цевка светлина,led цевка,T8 лер,led цевки,T8 лер цевка,T8 лер цевка светлина, 4ft led светло,ед цевка 1200mm,t8 предводена цевка,t8 led tbe светлина
1, Доколку стоката не се примени во Нашиот на-времето на испорака, ние ќе рефундирање на дека.
За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст.
2, Ако не сте го добиле вашиот стоката или, доколку постои било каков проблем кога ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори спорот директно, ако не може да се реши problemfor вас, тогаш можете да отворите спор. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие.
1, Доколку производите што имаат некој проблем, ве молиме испратете слика или видео на youtube или на Aliexpress да се покаже проблемот.
A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. Ни остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате.
2, Ако производите не се користи и сакате да се вратите на неа, ве молиме да го испрати назад во 7 дена или ние ќе претпостави дека на производи се користи. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро.
П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време?
О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
Clear Cover, Milky Cover
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ССА,RoHS,EMC,LVD
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Должина:
0.6m
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Напон:
90-260V
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Бренд Име:
VBS
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Wattage:
10w
Број на LED Чип:
48PCS
Материјал:
Алуминиум + Акрилик
CRI:
повеќе од 80
2ft led цевка:
led цевка 600mm
Свеж

Избор на клиенти