.

.

New
85-265V 10/15W E27 RGB LED Светло Промена на Бојата Светилка Сијалицата+Далечински Управувач Мазна/Strobe/Flash/Втора//Исклучување Режими

85-265V 10/15W E27 RGB LED Светло Промена на Бојата Светилка Сијалицата+Далечински Управувач Мазна/Strobe/Flash/Втора//Исклучување

DEN 170.00
DEN 221.28

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Вкупно 16 различни бои. База тип : E27 Со далечински управувач. Начини : Мазна/Strobe/Flash/Втора/On/Off. Ниска потрошувачка : 10 W,15 W Напон : 85-265 V Далечински управувач големина : 85mm X52mm X7mm Сијалица, големина : 110mm 60mm x (Висина х Дијаметар) Погоден за осветлување и beautification за home/партија/и тн. Количина : 1pc '

Детали

Wattage:
10w
сертификација:
CCC
База Тип:
E27
Зрак Агол(°):
180°
Led Сијалица Тип:
Чадор Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000 часа
Обликот:
Свет
Моќ Толеранција:
3%
Повод:
Спална соба
Напон:
85-265V
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Модел:
SMD5050
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
Други
Должина:
As Shown
Свеж

Избор на клиенти