.

.

New
Најжешките DC3V Led Светилки за Куќа Треперење 4Pcs 1M 2.3 mm ЕЛ Жица Трепка Неонски Led Јаже Цевки од 2-АА Батерии Играчки Модел Оркестарот

Најжешките DC3V Led Светилки за Куќа Треперење 4Pcs 1M 2.3 mm ЕЛ Жица Трепка Неонски Led Јаже Цевки од 2-АА Батерии Играчки Модел

DEN 441.00
DEN 512.64

Стока
Достапно.


Најжешките DC3 V Led Светилки за Куќа Треперење 4 Pcs 1 M 2.3 mm ЕЛ Жица Трепка Неонски Led Јаже Цевки од 2-АА Батерии Играчки Модел Оркестарот Спецификација :
10 Боја : Виолетова, Транспарентен Сина, Црвена,Жолта, Портокалова, Бела, Сина, Зелена, Розова, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 60g
Жица Должина : 1 Meter
Жица со Дијаметар : 2.3 mm
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Употреба : Забава / Фестивалот / Cosplay / DIY Декорација Модел и така натаму.
Пакет Вклучувајќи :
4pc x 1 Meter ЕЛ Жица
1pc x еден во четири splitter
1pc x 3 V батеријата кутија дискови
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Детали

Емитуваат Боја:
Обичај 4pieces
Wattage:
Steady On
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Напон:
DC3V
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Обликот:
Нередовните
Зрак Агол(°):
360°
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
10000
Должина:
1m
Број на LED Чип:
1 buc
Моќ Толеранција:
Никој
База Тип:
Никој
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
боја:
10 Одберете Бои
Место на Потекло :
Кина (Копно)
ЕЛ Жица со Дијаметар :
2.3 mm
Должина:
1 Meters
ЕЛ возачот:
3V Батеријата Случај & Контролер
Функција:
Флексибилни и 360 Степени На Осветлување
Функција:
Мирно на/ Бавно да Трепка/ Брзо Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Свеж

Избор на клиенти