.

.

New
IWHD 2W Мини G4 12V LED Сијалица 120LM Мини G4 LED 12V Bi-pin Светла Топло бела/Бела Замени Халоген Лустери 10PCS

IWHD 2W Мини G4 12V LED Сијалица 120LM Мини G4 LED 12V Bi-pin Светла Топло бела/Бела Замени Халоген Лустери 10PCS

DEN 390.00
DEN 458.88

Стока
Достапно.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.6 CM Тела Ширина 1 CM Тела Должина 1 CM Сијалица Информации Живот (h) >30000 Напон (V) DC12 V Почетна Lumens (lm) 120 LM Зрак Агол 360 Материјал Карактеристики Пакет Содржина 1 LED Сијалица Нето Тежина(kg) 0.
Испорака
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Враќање
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,Safty,VDE,CCC
Број на LED Чип:
6 компјутери
Просечен Живот (часот):
30000
База Тип:
G4
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
DC12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Обликот:
Бар
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
IWHD
Должина:
3.7cm
LED Чип Бренд:
IWHD
Свеж

Избор на клиенти