.

.

New
driverless PCB 7W 9W 12W 15W 20W 30w Круг КОЧАН LED таванот светилка сопствена светлина, LED Чип Светлина Светилка Бело Топло Бела ладно бела

driverless PCB 7W 9W 12W 15W 20W 30w Круг КОЧАН LED таванот светилка сопствена светлина, LED Чип Светлина Светилка Бело Топло

DEN 10066.00
DEN 11184.00

Стока
Достапно.

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Гаранција : 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.AC220 V Driverless керамички модул светилка монистра интегрирани Возачот 3w 5w led PCB коло се соберат поплави светла dimmable Возачот и LED заедно ,само еден домување повеќе ,можете да направите прекрасна светлина со себе Карактеристики се Применуваат нови интегрирани LED возење технологија,постабилна и подолг животен век. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ние ќе ви помогнеме да го поправам ако добива мали проблеми, ние ќе ви испратиме нови точки ако производите се целосно скршен од технички прашања Превозот : 1.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
80W, 100w, 120W, 150W
Поддршка Dimmer:
Yes
боја:
110V, 220V
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
HANGYUE
сертификација:
CE,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Должина:
0.28m
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
110v/220-265v
Број на LED Чип:
1 buc
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Зрак Агол(°):
120°
База Тип:
E40
Повод:
Плоштад
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Wattage:
3W / 5W / 7W / 9W / 12W / 15W / 20W / 30W
Свеж

Избор на клиенти