.

.

New
100 Парчиња Силиконски G9 3W 5W 7W 9W SMD 2835 LED Пченка светилка Droplight Лустерот LED свеќа сијалица Pendant светлина осветлување место светло

100 Парчиња Силиконски G9 3W 5W 7W 9W SMD 2835 LED Пченка светилка Droplight Лустерот LED свеќа сијалица Pendant светлина осветлување

DEN 4259.00
DEN 4895.04

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Било можно тарифа обвинет за увезуваат предмети е на ваш сопствен трошок.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ако не сте добиле вашата стока во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Висока лумен LED ,50-90 LM / ж.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Боја Рендерирање Индекс е 80, тоа е повеќе од јасно за што да гледаат на работите под светлината.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ако стоката квалитет дефекти,Не се отвори спорот,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе го реши ништо за вас.Време на испорака(Врв период:јануари,февруари,Март,ноември,декември, време на Испорака ќе го продолжи) : 1. Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.Ние само брод да се потврди цел адреси.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Зрак агол е 360 степени, што е најшироко агол за осветлување.Влезен напон AC220 V, ако вашиот напон не се погодни за ова, ве молиме да не купуваат или контакт со мене. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Приклучок : G9 4. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Боја Рендерирање Индекс : Ra80 7.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3W 14LED, 5W 32LED, 7W 48LED, 9W 64LED
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Stareyes
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
200 - 239V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
База Тип:
G9
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Моќ Толеранција:
10%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
5cm
Напон:
110-240V
Свеж

Избор на клиенти