.

.

New
1x Dimmable 10W GU10 КОЧАН LED Енергија Светилки Место светло светилка со Убави и Топло, Ладно Бела Боја AC195-240V

1x Dimmable 10W GU10 КОЧАН LED Енергија Светилки Место светло светилка со Убави и Топло, Ладно Бела Боја AC195-240V

DEN 134.00
DEN 141.12

Стока
Достапно.


ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. Ви благодариме! 1. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ако се направи цел повеќе од $5 ,Ние ќе го испрати тоа со следење на број. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 72 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела).

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
AC195-240V
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Бренд Име:
MengJay
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
GU10
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
48*58MM
Свеж

Избор на клиенти