.

.

New
ВОДЕНА Завеса Светла 9.8 ft*9.8 ft 304 Led диоди Божиќ String Светла за Дом, Градина, Одмор,Забава, Свадби, Божиќ Украси

ВОДЕНА Завеса Светла 9.8 ft*9.8 ft 304 Led диоди Божиќ String Светла за Дом, Градина, Одмор,Забава, Свадби, Божиќ Украси

DEN 1273.00
DEN 1414.56

Стока
Достапно.

50-52 См : 3 M(W) x 3 M(H) Пакет тежина : 0.
Тоа обично се од Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот( 20-30 работни дена) за да ја добиете вашата пратка по тоа е предаден, Вистински транзит време варира, e-Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира.
Поради Акции Статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложување или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.5 м Кабел боја : бела Транспарентна Идеален за Свадба потекло, хотели, ресторани, трговски објекти, дома, windows, клубови, концерти, караоке, модни ревии, танц сала и така натаму Пакет се Вклучени : 1 x Еден Сет на Завеса Светлина
Ние го прифаќаме САМО alipay
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Сите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозот
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот
Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр. ,, не PO Box адреса ќе биде предаден.8 ft 304 Led диоди Божиќ String Светла за Дом, Градина, Одмор,Забава, Свадби, Божиќ Украси
Можеби сте заинтересирани во следниве производи :
Напомена : Ние ќе default брод 220 V вид, ако сакате 110 V , ве молиме оставете порака до мене .

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Гаранција:
2 години
боја:
Мулти,Бела,Сина
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Посебно за сите видови на одмор
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Должина:
300inch
Број На Модел На:
3*3m завеса светлина
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
Други
Напон:
other
Употреба:
празник
200> Главата Број:
200>> 200
боја на светлина:
сино/топло бела/бела/changable
LED КОЛИЧИНА:
304pcs
Нето тежина:
580g
Ширина:
3m
Висина:
3m
Напон:
AC110V /AC220V
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти