.

.

New
4M 20 Led диоди Pinecone changable led String Светлина Божиќ Свадба Партија Фестивал Водоотпорен Декорација светилка Празник Осветлување

4M 20 Led диоди Pinecone changable led String Светлина Божиќ Свадба Партија Фестивал Водоотпорен Декорација светилка Празник

DEN 430.00
DEN 478.08

Стока
Достапно.


DHL Превозот обично трае 5-7 работни дена, тоа зависи од земјата го исполниме. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса
Данок : Ние нема да бидеме одговорни за било какви давачки или било какви прашања направени со Царината, како што Увозни давачки, Данок на Додадена Вредност, Купување на Данок, Царина Такси итн, Купувачи не може да ги побара за да го откажете аукција или да побарате враќање на пари, или да се испрати во рамките на овој ситуации
.
Тоа обично се од Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот( 20-30 работни дена) за да ја добиете вашата пратка по тоа е предаден, Вистински транзит време варира, e-Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира. ,, не PO Box адреса ќе биде предаден. Ние ќе ве известиме кога се испраќаат преку e-mail да го твојот регистрирани e-mail адреса. Други земји или оддалечените области може да потрае подолго
Ако изберете превозот од Express ( DHL / UPS / EMS итн.
4 M 20 Led диоди Pinecone changable led String Светлина Божиќ Свадба Партија Фестивал Водоотпорен Декорација светилка Празник Осветлување
Можеби сте заинтересирани во следниве производи :
specfication :
Топли зборови : ако треба ЕУ или САД или велика БРИТАНИЈА или АУ приклучок,може да се остави ми порака според нарачката,ние ќе направиме се за вас.
Должината на string 4meter LED кол 20 компјутери доведе Напон AC110 V/220 V Plug ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Пакет Анти-статички пластична кеса Нето Тежина(g) 150g Живот(Час) 50.

Детали

Емитуваат Боја:
Променливи
Употреба:
празник
Гаранција:
2 години
боја:
Повеќе
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Карактеристики:
висока осветленост
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Празник Име:
Нова Година е Ден
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Должина:
4inch
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
4M20L-Songuo-RGB
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
Други
База Тип:
Други
Напон:
other
Употреба:
празник
е customed:
Yes
LED КОЛИЧИНА:
20pcs
Напон:
AC110V/220V
Приклучете:
ЕУ/САД/AU/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Емитуваат Боја:
RGB
Боја На Каросеријата:
Бела
warterproof:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти