.

.

New
220v со ЕУ plug Водоотпорен 10M 100LED Божиќ string светлина RGB мешана боја LED светилки за Божиќ самовила партија

220v со ЕУ plug Водоотпорен 10M 100LED Божиќ string светлина RGB мешана боја LED светилки за Божиќ самовила партија

DEN 122.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. ве Молиме посетете нè често.
Оваа листа вклучува : 1 единица од 100 LED string светлина, 220-240v , со ЕУ приклучокот . Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо.)
Должина од контролер до последниот LED : прибл. Ние се грижиме нашите ценети клиенти.)
Должина од приклучокот за Контролор : 0. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот.
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.
Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн.4 M
Кабел боја : Бела
LED Боја : RGB
Операцијата На Владата : 8 Начини :
Работна Околина : Внатрешна и Надворешна
Водоотпорен Апликација :
Божиќ дрво или ноќта на Вештерките
Ресторани или Бар Декорации
Дома или Градина Декорација
Свадба, Роденден или партија
Приказ или windows
и сл.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Глава Број:
51-100 глава
Напон:
220V
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
FESTOON
Должина:
1000cm
боја:
Црвена,Сина,Зелена
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Гаранција:
1year
Приклучете Го Опашка:
No
Извор На Светлина:
LED доведе
боја:
RGB
Led квалитет:
100 LED диоди
SKU:
CSL-RGB-10M-ЕУ
Свеж

Избор на клиенти