.

.

New
10M 20 МИЛИОНИ 30M 40M 50M Празник LED String Светлина Бакарна Жица Ѕвездена Јаже Водоотпорен Флексибилни Самовила Светлата Страна Garde+Адаптер

10M 20 МИЛИОНИ 30M 40M 50M Празник LED String Светлина Бакарна Жица Ѕвездена Јаже Водоотпорен Флексибилни Самовила Светлата Страна

DEN 403.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

Безбедност е важна. Нејзините 5 метарски кабел ќе бидете сигурни дека адаптер е скриена безбедно далеку безбедно.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10M 100 LEDs, 20M 200 LEDs, 30M 300 LEDs, 50M 500 LEDs
Употреба:
празник
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Глава Број:
> 200
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
2 година
боја:
Зелена,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Напон:
12V
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
>30m
Број На Модел На:
40M400L-C-12V
Должина:
1000cm
Бренд Име:
ZINUO
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
празник декорација светлина
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Тело Материјал:
Бакарна жица
Тип На Батерија:
Никој
Свеж

Избор на клиенти