.

.

New
Соларни Отворено String Светла,5M 20 Led Icicle Свет,Патио Светлина за Градина,Божиќ,Свадба,забава, Божиќ,Затворен,Патека,Тремот

Соларни Отворено String Светла,5M 20 Led Icicle Свет,Патио Светлина за Градина,Божиќ,Свадба,забава, Божиќ,Затворен,Патека,Тремот

DEN 930.00
DEN 1032.96

Стока
Достапно.

Други земји или оддалечените области може да потрае подолго
Ако изберете превозот од Express ( DHL / UPS / EMS итн. Водоотпорен, погодна за внатрешна и надворешна употреба. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса
Данок : Ние нема да бидеме одговорни за било какви давачки или било какви прашања направени со Царината, како што Увозни давачки, Данок на Додадена Вредност, Купување на Данок, Царина Такси итн, Купувачи не може да ги побара за да го откажете аукција или да побарате враќање на пари, или да се испрати во рамките на овој ситуации
. Светла боја : црвена/зелена/блу/жолта/топло бела/бела/rgb 2.
Ние не одговорен за изгубени или оштетени предмети, Превозот и Ракувањето не е да се преговара
Ве молиме да се обезбеди комплетна испорака адреса вклучувајќи полно име и валидна Телефон Бр. Работно време : 8-10 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часа 6. Должина од Соларни панел за прво прашање : 2 M Пакет се Вклучени : 1 x Соларен Панел 1 x 20 см Скок
1 x 20 LED Соларна String Самовила Топло бела Светла
Ние го прифаќаме САМО alipay
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Сите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозот
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот
Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр.

Детали

Емитуваат Боја:
Променливи, Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Број На Модел На:
DC5M20L-Соларни-SD
Гаранција:
2 години
Должина:
5inch
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Повод:
Градина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
26-30m
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Зелена,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Извор На Енергија:
Сончевиот
Тип На Батерија:
AA
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Посебно за сите видови на одмор
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Напон:
other
Употреба:
празник
боја на светлина:
црвена/зелена/блу/жолта/топло бела/бела/rgb
LED КОЛИЧИНА:
20pcs
Нето тежина:
270g
warterproof:
Yes
Работна температура:
-20 ~+60
Светлината Режими:
2
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти