.

.

New
Зелена Тактички Факел Јава Силна Светлина Светло Батерија LED Zoomable Само во Одбрана Со Безбедноста Чекан

Зелена Тактички Факел Јава Силна Светлина Светло Батерија LED Zoomable Само во Одбрана Со Безбедноста Чекан

DEN 388.00
DEN 431.04

Стока
Достапно.

Ако производот не се исти како и decription или скршен во транзит.Алуминиум Легура Светилка за Себе Одбрана Со Безбедноста Чекан Напад Главата за Итни Одбранбени Карактеристики : - Направени од воздухопловство алуминиум легура материјал, светлина, силни, лесно да се справи со суровата средина поле - Висока осветленост бела светлина, зрак стабилна brightness - Светилка главата усвојува заб во устата дизајн. Pls контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра клиент sevices.Можете да не контактирате ако има било каков проблем на метар. Тоа ќе потрае 15-60 работни дена да пристигнат. Безбедност на производите Disclaimer : не Можеме да го прифатиме никаква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ.како да не работат или други користење на проблемот.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања и други issuse кои се одговорност на превозот услуга.Кина Пост Воздух Mail и e Packet се на најевтиниот начин за пакет кој тежина е помала од 2 кг и не вклучува батерија и ЦД.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,Сите големи кредитни се прифатени throgh се обезбеди плаќање processcor ЗАЧУВАМ. Ако сè уште треба pls се направи следната работа и плати за тоа; Ако не, можете да ги споделите со тоа сам. Може да се користи за само-одбрана во итни случаи - Сечење нож дизајн, повеќе практични во градина и да ви помогне да се намали на јажето во итни случаи - Висока осветленост LED светилка живот до 100,000 часа Производи детали : Светилка мушка тип : увезени Кри Работен Напон : 3.

Детали

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
300
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни,Самоодбрана
Број На Модел На:
A90 Зелена
сертификација:
CE,CCC
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Префрлете Го Режимот:
Strobe
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Батерија:
18650,ААА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
боја:
Црна
полнач:
Мултифункционален Полнење
Водоотпорен:
Yes
Зум:
Yes
Wattage:
5W
Тип На Светилка:
Кампување, риболов, кампување
Осветлување Растојание:
200-500 m
Модел на LED Монистра:
1 LED светилка монистра
Свеж

Избор на клиенти