.

.

New
LED USB lampe Популарни отворено висока моќност предводена W813 потоп светлината преносни floodlight полнење преку USB пренослив мобилни сајт светла

LED USB lampe Популарни отворено висока моќност предводена W813 потоп светлината преносни floodlight полнење преку USB пренослив

DEN 2688.00

Стока
Достапно.

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ви БЛАГОДАРИМЕ
Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(доколку производот не е бесплатен превозот). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Warrenty Ние нудиме 1-месец слободна замена. редовни земјата време на испорака : се Врати Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. ПРАШАЊА и одговори за тоа како да б uy објект со "Купи Сега'? како да се користи количката да го стави на ред?
Како можам да платам за цел?
Како можам да го користам мојот забава? Како можам да ги пратите мојата цел? Зошто мојот плаќање не успеваат? Зошто мојот ред не успеваат?
Како можам да ја откажете цел? Како можам да направам наплата барање?
.

Детали

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
боја:
жолта,црна
Функција:
Тешко Светлина
Wattage:
50W
Број На Модел На:
W813
Тип На Светилка:
За пребарување, лов, патрола, секојдневно носат, самоодбрана, пештера, наставата, ni
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Лумен:
2300
Тип На Батерија:
18650
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
FENGXINGHUWAI
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
Q5
Батеријата:
3pcs 18650 но не и снабдување
полнач:
нормално USB
Свеж

Избор на клиенти