.

.

New
UniqueFire Oslon IR850nm Led Капка во Пилула 3Watt Инфрацрвено Осветлување Led Сијалица 3mode Оперативни Возачот с.UF-1405 T67 Фенерче

UniqueFire Oslon IR850nm Led Капка во Пилула 3Watt Инфрацрвено Осветлување Led Сијалица 3mode Оперативни Возачот с.UF-1405 T67

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекуван проблем. Нашата цел е клиентот satisfation!
*6)На сликите кои се прикажани можеби имаат некои diference witn вистински објект ,и само за вашиот референца.
Т совршен IR илуминатор за вашата Визија Ноќ потреби : Armasight Летало Про Yukon Фотон Pulsar N550/750 Nite Site NS50/200 Viper-Волк Одделение D визија DIY ноќ визија
*1x UF-1405 IR850 Светилка Носителот
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Unique Fire Oslon IR850nm Led Капка во Пилула 3 Watt Инфрацрвено Осветлување Led Сијалица 3mode Оперативни Возачот с. - Со 3-режим на возачот На инфрацрвена светлина, не може да се види со око, тоа само може да се види преку ноќ визија опсег.com/watch?v=k Sb9w ULP3 Po
Функција :
*Бренд : Unique Fire
*Модел : UF-1405 Светилка Носителот
*LED Type : Osram IR 850nm LED
*Светилка Век : 100,000 часа
- На T67 е focusable главата, Опремени со UF-1405 67mm дијаметар светло факел. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Особено за време на празникот whth одговор.

Детали

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Батерија
Бренд Име:
UniqueFire
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
3W
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,EMC,RoHS
Водоотпорен:
Yes
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
Лов
Број На Модел На:
1405-IR850NM Led Пилула
Модел на LED Монистра:
IR850NM LED
Свеж

Избор на клиенти