.

.

New
Boruit LED Zoomable Мини Светилка Половината Факел Светлина АА/14450 Светилка 4 Бои Brozen Сребро Црна Златен Рачен Пренослив Светлина

Boruit LED Zoomable Мини Светилка Половината Факел Светлина АА/14450 Светилка 4 Бои Brozen Сребро Црна Златен Рачен Пренослив

DEN 351.00
DEN 369.12

Стока
Достапно.


Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Златна, Сребрена, Brozen
Тип На Објект:
Рефлектори
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Лумен:
3800
боја:
Црна,Жолта
Осветлување Растојание:
100-200 метри
полнач:
Не Е Применливо
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Шок Отпорни
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Бренд Име:
BORUIT
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Светилка:
Отворено Рефлектори
Број На Модел На:
111534890920
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
сертификација:
CE
Wattage:
30W
Модел на LED Монистра:
LED
Свеж

Избор на клиенти