.

.

New
16pcs/многу 7W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од подземни Светлина Место Светилка IP67 Водоотпорен Светилка на Отворено под земја Градина Светлина AC85-265v

16pcs/многу 7W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од подземни Светлина Место Светилка IP67 Водоотпорен Светилка на Отворено под земја Градина Светлина

DEN 13040.00
DEN 13872.00

Стока
Достапно.

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.5 KG Апликации : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци, светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, Трпезариска соба,сала за состаноци, телефонска говорница, светлина кутија, изложбен салон,студио и изложба итн
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Гаранција
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Време На Испорака :
Враќање
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
7w
Тип На Објект:
Подземни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Заштита Ниво:
IP65
Карактеристики:
КОЧАН
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
Fanlive
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
7w
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Подземни Светилки
is_customized:
Yes
боја:
топло бела бела
Напон:
AC85-265V
Тип:
КОЧАН
Лумен:
100lm/w
iprate :
IP67
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Wattage:
7w
Свеж

Избор на клиенти