.

.

New
3 Модели LED Панел вградна светилка 6w 9w 16w Круг/Плоштад Двојна Боја LED Таванот Вдлабнати Панел Светлина AC85-265V

3 Модели LED Панел вградна светилка 6w 9w 16w Круг/Плоштад Двојна Боја LED Таванот Вдлабнати Панел Светлина AC85-265V

DEN 816.00

Стока
Достапно.


3 Модел на Круг, Квадрат сино бела двојна боја Led Панел Светлина 6w/9w/16w/24 W AC85-265 V Вдлабнати LED Таванот вградна светилка светла надолу
Опис на производот Модел : Blue + Бела LED Панел Светлина Моќност : 6w(3+3)/9w(6+3)/16w(12+4)/24 W(18+6) Напон : AC 85 V-265 V Возач : Постојан Струја Возачот светла Боја : Кул Бело(6300-7000 K) ; Сино : 460nm Извор на Светлина : Врвен Квалитет Чип LED Грав Агол : 160 Степен на Школка во Боја : Бела Водоотпорен Кредитна : IP20 Материјал : Акрилик (PC) facemask + Умре-кастинг Алу тело Топлина Мијалник Материјал Кастинг Алуминиум Легура Работа Температура -25-+65 Живот Време : 15000 H CE&ROSH Одобрени од 2 Години гаранција
Двојна Боја Led Панел Светлина AC85-265 V внатрешна Led Таванот Вдлабнати led вградна светилка надолу осветлување
Кога ќе изберете 5w круг/5w плоштадот модел , тоа ќе биде 6w(3+3) коло/ 6w(3+3) квадратни модел.
Blue+Бела Извор на Светлина , 3 Емитуваат Модели контролирани од страна на прекинувач. Вклучете 1 : Светло Сина на прстенот Само; Switch 2 : Бела Светлина на центар само; Switch 3 : Светлина и Двата Сина и Бела
Светилка Детали :
Спецификација :

Детали

Емитуваат Боја:
бела и сина
Wattage:
6w round, 6w square, 9w round, 9w square, 16w round, 16w square
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Зрак Агол(°):
180
Бренд Име:
HAILEEYOUNG
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Прозрачна Флукс:
500
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Е dimmable:
No
Напон:
110-240V
Карактеристики:
Круг
Моќ Толеранција:
3%
Број На Модел На:
led панел светлина
Гаранција:
1 години
Свеж

Избор на клиенти