.

.

New
(3PCS/Многу) Гаранција 3 Години 15W 300x300mm 300*300 LED Панел Светлина 300x300 30x30cm LED вградна светилка Надолу Осветлување

(3PCS/Многу) Гаранција 3 Години 15W 300x300mm 300*300 LED Панел Светлина 300x300 30x30cm LED вградна светилка Надолу Осветлување

DEN 2256.00

Стока
Достапно.

LED Панел Светлина
Опис На Производот : 1. Спецификација : LED Панел Светлина 2. Чип бренд : Samsung 3. Моќност : 15 W
4. Димензии : 300*300мм 5. Прозрачна Флукс : 1500 LM 6. Боја : Кул Бело,Топло Бела и Природни Бела 7. Влезен напон : AC85-265 V 8. Животниот век : 50000 H 9. Гаранција : 3 години 10. Сертификат : CE,LVD,EMC,Ro HS и препораките на FCC 11. Место : Кина 12. Производителот директна продажба. LED Панел Светлина Функција : 1. Нови висока ефикасност постојан струја диск 2. Цврст-држава, висок шок / вибрации отпорни 3. Лесен за инсталација, шок доказ и потрес на мозокот-доказ 4. Енергија-заштеда : Заштеда од 90% од енергија отколку традиционалните блескаво светилка 5. Животната средина-пријателски Без УВ или IR зрачење, ниска топлина со зрачење, меркур бесплатно, без загадувачките материјали во процесот на користење. LED Панел Светлина Пакет : 1. 1pcs/хартија кутија. 2. Според условот на купувачи.

Детали

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела, Природни Бела
Wattage:
15w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
сертификација:
ЕМК,LVD,CCC,RoHS,FCC,CE
Зрак Агол(°):
180
Напон:
85-265V
Прозрачна Флукс:
1500
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Употреба:
празник
Карактеристики:
Долг Животен Век
Број На Модел На:
FE-P01
Моќ Толеранција:
5%
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Фактор на моќност:
0.95
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Материјал:
Алуминиум
PCB Материјал:
алуминиум PCB
чип:
Samsung
Прозрачна Флукс:
100-110lm/W
Гаранција:
3 Години
Животен век:
50000H
Име на производ:
led панел светлина
Свеж

Избор на клиенти