.

.

New
15w ultrathin плоштадот таванот led панел светилка 300*300мм ac110/220v 1100lm embeded инсталација,4pcs/многу евтина цена промоција!

15w ultrathin плоштадот таванот led панел светилка 300*300мм ac110/220v 1100lm embeded инсталација,4pcs/многу евтина цена промоција!

DEN 4800.00

Стока
Достапно.

Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок. Ви благодариме за вашето разбирање. 15w led панел 300x300mm светла 1100lm,CE&ROHS,embeded intallation,евтини цена 10pcs трговија на големо,Fedex dhl бесплатен превозот! САД$ 480. За Предмет :
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.88 /многу
100 парчиња / многу
правоаголникот 300*600mm моќ 25w rgb полна боја led панел светилка,DC24v 84pcs SMD5050 led таванот панел светлина,embeded installtion US$ 495. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатно купување со нас. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
Проблеми?
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. нормално пакување содржи :
+1pcs 300*300мм led панел светлина(на таванот embeded installtion)
+1pcs изолирани напојување (ac85-265v,50-60 Hz)
Апликации :
*Хотели
*Конференција / соби за состаноци
*Фабрики & Канцеларии
*Комерцијални Цели. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. висок интензитет
над 5 години животен век
Посебни поинаков поглед агли, мешање на осветлување дизајн
Инстант почеток, без треперење, не потпевнува
Нова внатрешна висока ефикасност (95%) Со топлина систем за заштита, на постојан струја возачот може да работи под нестабилна напон.
Ние се страстни за нашите производи и ние се грижиме за вас,се надевам дека ние не би можеле да работиме само abut исто така станат пријатели со вас.
ве молиме остатокот увери купување,вашата satisfiction ,нашите извршување -
ЧПП Превозот :
Ние брод во светот од експрес од DHL,UPS-от,FEDEX . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
15w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Прозрачна Флукс:
1100
сертификација:
CQC,CE,FCC,PSE,ГШ,ССА,RoHS,EMC,LVD,CCC
Зрак Агол(°):
120
Карактеристики:
15w плоштадот таванот led панел светилка
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
TP-4PL3030-15W
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
5%
Употреба:
Индустриски
Prouduct име:
15w таванот led панел светилка
Влезен Напон:
AC85-265v,50-60Hz
Led диоди:
144pcs SMD3014
Емитуваат Боја:
топло/физичко /кул бело
Зрак Агол:
120 степен
Прозрачна Флукс:
1000-1100lm
Demension:
300x300x11mm
PF:
>0.9
CRI:
>75
Сертификати:
CE&ROHS
Свеж

Избор на клиенти