.

.

New
20w smd led панел светлина 300x600 светилка ac85-265v 1600lm CRI>75 PC>0.9 embeded инсталација,10pcs ниска цена на големо бесплатен превозот

20w smd led панел светлина 300x600 светилка ac85-265v 1600lm CRI>75 PC>0.9 embeded инсталација,10pcs ниска цена на големо бесплатен

DEN 34022.40

Стока
Достапно.

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
*Станбени / Институција Згради
*Училишта, Колеџи & Универзитети
*Болници
*На места каде што заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс осветлување се потребни
Слики :
Напомена :
Ве молиме оставете ни информации за вистинската температура на бојата што сакате,ви благодариме.
Специјален коло дизајн, секоја ПРЕДВОДЕНА можат да работат одделно на тој начин може да се избегне influnence дека скршен LED причини.00 /многу
5 парчиња / многу
8" круг dimmable led таванот панел светлина 14watt,DC24 V светлината прилагодливи 01050lm,CE&ROHS,10pcs/многу бесплатен превозот! САД$ 749. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
Проблеми?
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатно купување со нас.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,LVD,RoHS
Е dimmable:
No
Зрак Агол(°):
120
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
20w led панел светлина
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Прозрачна Флукс:
1600
Број На Модел На:
TP-2PL3060-20W
Prouduct име:
20w led панел светлина 300x600
Влезен Напон:
AC85-265v,50-60Hz
Led диоди:
168pcs SMD3014
Емитуваат Боја:
топло/физичко /кул бело
Зрак Агол:
120 степен
Прозрачна Флукс:
1500-1600lm
Demension:
595 x295 x11mm
PF:
>0.9
CRI:
>75
Сертификати:
CE&ROHS
Свеж

Избор на клиенти