.

.

New
15w ултра тенок led панел 300x300mm светлина ac85 265v 1100lm,светла smd 3014,таванот embeded built-in,40pcs fedex dhl бесплатен превозот

15w ултра тенок led панел 300x300mm светлина ac85 265v 1100lm,светла smd 3014,таванот embeded built-in,40pcs fedex dhl бесплатен

DEN 71582.40

Стока
Достапно.


Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,RoHS
Е dimmable:
No
Зрак Агол(°):
120
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
15w ултра тенок led панел 300x300
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Прозрачна Флукс:
1100
Број На Модел На:
TP-4PL3030-15W
Prouduct име:
15w ултра тенок led панел 300x300
Влезен Напон:
AC85-265v,50-60Hz
Led диоди:
144pcs SMD3014
Емитуваат Боја:
топло/физичко /кул бело
Зрак Агол:
120 степен
Прозрачна Флукс:
1000-1100lm
Demension:
300x300x11mm
PF:
>0.9
CRI:
>75
Сертификати:
CE&ROHS
Свеж

Избор на клиенти