.

.

New
40w led таванот панел светилка 600x600mm AC85-265v 3014 smd бела 2500-2700lm CRI>75 PC>0.9 embeded компактен светлина со евтини цена

40w led таванот панел светилка 600x600mm AC85-265v 3014 smd бела 2500-2700lm CRI>75 PC>0.9 embeded компактен светлина со евтини

DEN 2796.00

Стока
Достапно.

00 /многу
4 парчиња / многу
9w led кујнски ѕид светилка AC220v/50hz, 64pcs СМД,600lm бела боја,2 годишна гаранција,100pcs/многу Fedex DHL бесплатен превозот САД$ 1488. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.88 /многу
100 парчиња / многу
15w SMD led кујната кабинет заштеда светилка led кујна, балкон светлина 1400lm AC220v,20pcs/многу Fedex DHL бесплатен превозот САД$ 476. 15w ultrathin плоштадот таванот led панел светилка 300*300мм ac110/220v 1100lm embeded инсталација,4pcs/многу евтина цена промоција! САД$ 100.
Забелешка :
1.
ве молиме остатокот увери купување,вашата satisfiction ,нашите извршување -
ЧПП Превозот :
Ние брод во светот од експрес од DHL,UPS-от,FEDEX . висок интензитет
над 5 години животен век
Посебни поинаков поглед агли, мешање на осветлување дизајн
Инстант почеток, без треперење, не потпевнува
Нова внатрешна висока ефикасност (95%) Со топлина систем за заштита, на постојан струја возачот може да работи под нестабилна напон.
Специјален коло дизајн, секоја ПРЕДВОДЕНА можат да работат одделно на тој начин може да се избегне influnence дека скршен LED причини. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. Ви благодариме за вашето разбирање.
Нема таква опасност од жива или да доведе влегува во животната средина
Без мешање рф
осветлување повеќе equably,повеќе благо.
Ние се страстни за нашите производи и ние се грижиме за вас,се надевам дека ние не би можеле да работиме само abut исто така станат пријатели со вас.00 /многу
5 парчиња / многу
8" круг dimmable led таванот панел светлина 14watt,DC24 V. Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во aliexpress.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Прозрачна Флукс:
2500
Гаранција:
2 години
сертификација:
CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Зрак Агол(°):
120
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
TP-4PL6060-40W
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Карактеристики:
40w led панел таванот светилка 60 60
Бренд Име:
BINFU
Моќ Толеранција:
3%
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Prouduct име:
40w led панел таванот светилка 60x60
Влезен Напон:
AC85-265v,50-60Hz
Led диоди:
336pcs SMD3014 led диоди
Емитуваат Боја:
топло бела / природна бела /ладно бела
Зрак Агол:
120 степен
Прозрачна Флукс:
2500-2700 lm
Demension:
595 x 595 x 11mm
PF:
>0.9
CRI:
>75
Сертификати:
CE&ROHS
Свеж

Избор на клиенти