.

.

New
20w led панел светлина 300x600mm,168pcs 3014 смд, ac85-265v 1600lm CRI>75 PC>0.9 embeded инсталација,4pcs евтини цена промоција!

20w led панел светлина 300x600mm,168pcs 3014 смд, ac85-265v 1600lm CRI>75 PC>0.9 embeded инсталација,4pcs евтини цена промоција!

DEN 7146.24

Стока
Достапно.


Забелешка :
1.9 embeded инсталација, 4pcs/многу евтина цена промоција! параметар на производи :
*demension големина : 595*295*11mm
*влезен напон : AC 85-265v,50-60 Hz
*светилка моќ : 20w
*излез осветлување : топла/физичко/кул бело
*температура на бојата : 3000k/4000k/6000k
*светлосен флукс : 1600 lm (кул бело)
*степен на хомогеност : >80%
*CRI >75
*PC >0. Ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
сертификација:
CQC,CE,PSE,FCC,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Зрак Агол(°):
120
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Прозрачна Флукс:
1600
Карактеристики:
20w led панел светлина
Број На Модел На:
TP-2PL3060-20W
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
5%
Употреба:
Индустриски
Prouduct име:
20w led панел светлина
Влезен Напон:
AC85-265v,50-60Hz
Led диоди:
168pcs SMD3014
Емитуваат Боја:
топло/физичко /кул бело
Зрак Агол:
120 степен
Прозрачна Флукс:
1500-1600lm
Demension:
595 x295 x11mm
PF:
>0.9
CRI:
>75
Сертификати:
CE&ROHS
Свеж

Избор на клиенти