.

.

New
20w таванот embeded декоративни led панел светлина smd светилка 300*600,ac85-265v 1600lm CRI>75 PC>0.9,30 компјутери/многу fedex dhl бесплатен превозот

20w таванот embeded декоративни led панел светлина smd светилка 300*600,ac85-265v 1600lm CRI>75 PC>0.9,30 компјутери/многу fedex

DEN 95064.00

Стока
Достапно.

Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
Ние се страстни за нашите производи и ние се грижиме за вас,се надевам дека ние не би можеле да работиме само abut исто така станат пријатели со вас. нормално пакување содржи :
+1pcs 600x300mm 20w led панел светлина(на таванот embeded installtion)
+1pcs изолирани напојување (ac85-265v,50-60 Hz)
Апликации :
*Хотели
*Конференција / соби за состаноци
*Фабрики & Канцеларии
*Комерцијални Цели. Тоа трае околу 5-7days за пристигнувањето на пратката. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатно купување со нас.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
сертификација:
CQC,CE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Зрак Агол(°):
120
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Прозрачна Флукс:
1600
Карактеристики:
20w декоративни led панел светлина
Број На Модел На:
TP-2PL3060-20W
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
5%
Употреба:
Индустриски
Prouduct име:
20w декоративни led панел светлина
Влезен Напон:
AC85-265v,50-60Hz
Led диоди:
168pcs SMD3014
Емитуваат Боја:
топло/физичко /кул бело
Зрак Агол:
120 степен
Прозрачна Флукс:
1500-1600lm
Demension:
595 x295 x11mm
PF:
>0.9
CRI:
>75
Сертификати:
CE&ROHS
Свеж

Избор на клиенти