.

.

New
Европа надворешен ѕид светилка водоотпорен градина светла ретро креативни акрилик сенка ограда осветлување

Европа надворешен ѕид светилка водоотпорен градина светла ретро креативни акрилик сенка ограда осветлување

DEN 340.00
DEN 556.80

Стока
Достапно.


* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност;
* Ве молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебни места); * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот за плаќање;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од исплата, контактирајте со нас,ние ќе следење на пратката.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина;
* Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние победивме?т биде одговорен за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.
Европа надворешен ѕид светилка водоотпорен градина светла ретро креативни акрилик сенка ограда осветлување
100% Сосема Нов
Спецификација :
1, Моќ :
2, Напон : AC85-265 V
3, Извор на Светлина : E27*1(не сијалица)
4, Монтирани Метод : монтира на Ѕид
5, Светла Боја :
6, Материјал : Алуминиум, acryl
7, Телото Боја : Црна
8, Големина :
Примена :
Портал, Градина, Двор, Ходник, Вила, Станбени, Балкон, Тревник, Aisle, Спална соба, Балкон итн.

Детали

Емитуваат Боја:
E27
Wattage:
No Light Source
боја:
Acryl Сенка
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Европа
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Алуминиум Печење
Бренд Име:
vecli
База Тип:
E27
Diffuser:
Поликарбонат
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
водоотпорен надворешноста светилка
Е dimmable:
No
Заштита Ниво:
IP44
Напон:
85-265V
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
надворешниот ѕид светлина
Е Светилки Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти