.

.

New
Freeshipping 100Pcs 3мм 940nm IR инфраред LED Светилка трговија на Големо

Freeshipping 100Pcs 3мм 940nm IR инфраред LED Светилка трговија на Големо

DEN 218.88

Стока
Достапно.


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
1. Се Емитуваат Боја : Инфраред.
2. Големина : 3мм.
3. Леќа Боја : Вода Јасни.
4. Напред Напон (V) : 1.2-1.4 V.
5. Бранова должина (nm) : 940nm.
Пакет : 100 Pcs 3мм 940nm IR инфраред LED Светилка

Детали

Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
инфраред led светилка
Број На Модел На:
150012100
сертификација:
CCC
Напон:
1.2-1.4V
Модел:
3мм 940nm
MPN:
2-иглички
Свеж

Избор на клиенти