.

.

New
WERALED Отворено P13.33 LED Дисплеј Модул Панел 320 x 160mm , Отворен Видео SMD3535 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Прозорецот за Рекламирање Signboard

WERALED Отворено P13.33 LED Дисплеј Модул Панел 320 x 160mm , Отворен Видео SMD3535 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Прозорецот за Рекламирање

DEN 396.48

Стока
Достапно.


WERALED Отворено P13.33 LED Дисплеј Модул Панел 320 x 160mm , Отворен Видео SMD3535 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Прозорецот за Рекламирање Signboard
Пакување листа :
1 buc P13.33 full-c olor предводени од модулот
1 buc рамен лента кабел
1 buc гума beading
1 buc моќ кабел(доколку купите N компјутери,ние ќе снабдување N/2 парчиња моќ кабел,бидејќи 1 buc моќ кабел поддршка 2 модули )
Магнетни завртки не се вклучени,ако имате потреба од нив, наместо на гума beading,pls контактирајте со нас пред ставање на ред или ни остави порака за вашата нарачка.
Отворено LED Дисплеј Модул Карактеристики :
Модел на располагање : P4 , P5 , P6 , P8 , P10
Отворено LED Дисплеј Modle Спецификации :
Важни информации за сите купувачи :
Led display модулот е посебен производ,тоа може да има боја/конфигурација/дупка demension разлика ако не место на редоследот во една цел.
Фабриката Посета :
Проектот случаи :

Детали

Тип На Објект:
LED Модули
Број На Модел На:
P13.33
Бренд Име:
WERALED
Напон:
DC 5V
Име на производ:
P13.33 Отворено SMD LED Дисплеј Модул
Екран функција:
Видео,Полна Боја Слика
Цевка Чип Боја:
RGB
Употреба:
Отворено
Пиксели Теренот:
13.33 mm
Модул големина:
320x160mm
Модул резолуција:
24x12 пиксели
Тип На Скенирање:
1/3 скенирање постојан струја
LED тип:
SMD3535
Комуникацијата пристаниште:
hub08
Свеж

Избор на клиенти